Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
153 posty 1222 komentarze

A contrario - Miejsce Wolnej Myśli

Acontrario - Blog forum Acontrario.pl - Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze.

Uderz w stół, a Sakiewicz się odezwie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zaiskrzyło dzisiaj w internecie, nie tylko Tusk potrafi się "wkurzyć". Dzisiaj wkurzył się Sakiewicz.

Doprawdy "wkurzył się" mocno bo w eter poleciały groźby sprawami sądowymi przeciwko posłowi Libickiemu, jeśli ten nie zaprzestanie swoich "insynuacji".

Co takiego zrobił Libicki? Rzucał na prawo i lewo kolummnie i oszczerstwa? Nie. Zacytował wpis blogera Wywczasa sprzed 4 dni, a więc wpis niezbyt świeżej daty, na który nikt by okiem nie rzucił gdyby nie właśnie Libicki.

Libicki nie jest posłem z mojej bajki, mówiąc szczerze kompletnie go nie trawię, bardziej niż Migalskiego i innych uciekinierów z PiS-u, ale w tym tekście nic nie można mu zarzucić. Bo LIbiciki inkogo nie oskarża tylko cytuje innego blogera i to z dużą dozą ostrożności:

Oto bowiem wytrawny bloger Salonu24, niejaki Wywczas, napisałw czwartek rzecz moim zdaniem dużo bardziej ciekawą. Wręcz bulwersującą. Otóż zdaniem Wywczasa raport Zespołu Parlamentarnego Antoniego Macierewicza wprowadziła do obrotu – w formie książkowej - prywatna spółka Rejtan, należąca do… Tomasza Sakiewicza i jego teścia Ryszarda Gitisa!!!
 
Jeśli w tej sprawie Wywczas się nie myli oznacza to ni mniej ni więcej tylko tyle, że coś, co jest własnością intelektualną wszystkich obywateli – bo druki instytucji publicznych z definicji nie mają praw autorskich – publicznie dostępne nie jest (bo bloger ten twierdzi, że raport jest nie do zdobycia w internecie), ale stanowi za to źródło finansowych korzyści prywatnych osób!!!
 
Jeśli tak rzeczywiście jest to jest duży problem.

Co na to Sakiewicz?

- W związku z insynuacjamii zarzutami Jana Filipa Libickiego oświadczam: Nie jestem udziałowcem firmy Rejtan. Nigdy nie pobierałem stamtąd żadnych pieniędzy. Jeżeli kłamstwa na mój temat będą się powtarzać, skierujemy sprawę do sądu, a odszkodowanie z tego powodu przekażemy na badanie sprawy katastrofy smoleńskiej. Postaramy by odszkodowanie było możliwie najwyższe– mówi w rozmowie z portalem Niezależna.pl Tomasz Sakiewicz.

Sakiewicz straszy Libickiego sądem, czemu nie straszy Wywczasa?

Więc może przejdźmy do faktów:

1. Księgarnia Gazety Polskiej w swojej ofercie ma dwie publikacje Zespołu Macierewicza w jakże przystępnej cenie 65 zł:

Tutajlink

2. Księgarnia Gazety Polskiej (readktor naczelny: Tomasz Sakiewicz) prowadzona jest przez firmę Rejtan Sp. z o.o.

3. Wydawcą "28 miesięcy po Smoleńsku" jest firma Rejtan Sp. z o.o.

4. Prezesem zarządu spółki Rejtan jest Ryszard Gitis

5. Ryszard Gitis prywatnie jest teściem Tomasza Sakiewicza.

Tutaj obaj panowie na otwarciu Księgarni Gazety Polskiej.

6. Tomasz Sakiewicz do niedawna był wspólnikiem (udziałowcem) w spółce Rejtan, co potwierdzają wyszukiwarki internetowe KRS:

LINK: Infoveriti

Jak widać święte oburzenie Tomasza Sakiewicza ma skutek odwrotny od zamierzonego: ujawniło jego powiązania rodzinno bzinesowe szerszej opinii publicznej.

Pójdźmy dalej.

7. Tomasz Sakiewicz do niedawna był prezesem zarządu wydawnictwa FORUM S.A. a Ryszard Gitis - członkiem zarządu tejże spółki.

8. Sakiewicz zrezygnował z udziałów w spółce Rejtan i z posady prezesa zarządu FORUM SA, (nowym prezesem jest Janina Goss) ale nadal pełni funkcję czlonka zarządu; Gitis zrezygnował z funkcji członka zarządu FORUM (zastąpił go Sakiewicz).

9. Powyższe zmiany w mediach (również w NE) tłumaczono słabymi wynikami sprzedaży Gazety Polskiej Codziennie, i zmęczeniem Sakiewicza, który postanowił oddać się pracy redaktorskiej.

Była przewodnicząca rady nadzorczej TVP Janina Goss zastąpiła Tomasza Sakiewicza na stanowisku prezesa Forum SA(wydawcy "Gazety Polskiej Codziennie") - poinformował serwis Sdp.pl.

Według serwisu Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich do zmiany na stanowisku prezesa spółki mogło dojść w wyniku słabych wyników sprzedaży dziennika "Gazety Polskiej Codziennie". Jak podaje Sdp.pl, nowa prezes - Janina Goss to jednak z najbardziej zaufanych osób prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Tomasz Sakiewicz pozostaje redaktorem naczelnym zarówno "Gazety Polskiej", jak i "Gazety Polskiej Codziennie". Jest też prezesem Niezależnego Wydawnictwa Polskiego (wydawcy "Gazety Polskiej") i wiceprezesem spółki Słowo Niezależne wydającej "Nowe Państwo" i serwis Niezależna.pl

10. Obecnie wiemy nieco więcej. Odejście Sakiewicza z funkcji prezesa zarządu Forum zostało "wymuszone" przez firmę Geranium, która przejęła większość udziałów Forum. Prezesem Geranium jest Jacek Cieślikowski, radny Warszawy i asystent Jarosława Kaczyńskiego.

Czyżby GPC była zbyt mało pisowska?

11. Spółkę Geranium utworzono w 25 lipca br. ze środków spółki z o.o. SREBRNA, która jest udziałowcem Geranium.

12. Członkiem zarządu spółki Srebrna jest... Janina Goss, prezesem - Kazimierz Kujda

13. Spółką-córką Srebrnej jest Słowo Niezależne, wydawca niezalezna.pl. Wiceprezesem SN jest Sakiewicz, członkiem zarzadu ... Kujda Kazimierz.

Jaki ten świat mały!

14. Żeby było zabawniej - Spółka Srebrna powstała na majątku Fundacji Prasowej Solidarność (powstałym z darowizny państowego onegdaj banku BPH) a następnie została wniesiona aportem do Fundacji Nowe Państwo, która zmieniła się niedawno w Instytut im. Lecha Kaczyńskiego...

Co z tego wynika? To, że Sakiewicz jest tylko pionkiem Jarosława Kaczyńskiego. Powiem szczerze, że jeszcze wczoraj sądziłem w swej nieświadomości, że "niezalezna" jest niezależna...

PS Dla tych co się zagubili mały wykresik:

Voltar

KOMENTARZE

 • Autor
  Świetna praca jak na śledczego ! Brawo.
  Teraz może wreszcie wielu zrozumie, iż ten lub ci co chcą osądzenia wszystkich z okrągłego stołu łącznie z J. Kaczyńskim trafiają na pustkę medialną.
  Wielokrotnie bezprawnie więziony i ani słowem w mediach Sakiewicza.
 • @Łażący Łazarz 21:48:52
  czekam na pozew sądowy ;-)
 • all
  "Raportu nie trzeba jednak wydawać na papierze, wystarczyłoby opublikować w wersji elektronicznej do darmowego ściągnięcia. Jak mówi Onetowi Misiewicz, szef biura zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia przyczyn katastrofy i asystent A. Macierewicza, problem jest i tutaj. Jaki? Bo strona zespołu (smolenskzespol.sejm.gov.pl), choć ma domenę sejmową, to znajduje się na serwerach klubu PiS. A problem leży w braku miejsca na serwerach KP PiS. - Raport to duży materiał ze względu na ilość zdjęć - zwraca uwagę Misiewicz."

  http://wiadomosci.onet.pl/katastrofa-smolenska,5228567,temat.html

  no po prostu śmiech na sali! wydają raport za 65 zl bo nie mają miejsca na serwerach :D
 • @Łażący Łazarz 21:58:38
  Może nie tak ostro, co?
  Wydali książkę w prywatnej spółce.
  OK.
  Ile egzemplarzy? Ile mogli zarobić na czysto?
  I pytanie zasadnicze: na co wydadzą zarobione pieniądze?

  To nieuczciwe brzmi, takie zdanie: Robią kasę na Smoleńsku.
 • @grazss 22:13:05
  jeżeli Zespół Parlamentarny (a więc opłacany z naszych pieniędzy) opracowuje "raport" smoleński to powinien go udostępniać bezpłatnie na stronie Zespołu a nie sprzedawać w firmie teścia Sakiewicza za absurdalne pieniądze (publikacja liczy ca 80 stron w cienkiej oprawie)

  ale oczywiście nikt im nie broni

  i dwa - taki tekst to nie raport tylko beletrystyka i ośmieszanie śledztwa smoleńskiego
 • @Łażący Łazarz 22:20:32
  Jezu!
  Przestań!!!

  Może najpierw sprawdź, jakich kokosów się dorobili na "tych Smoleńskich biznesach", owi krezusi :Macierewicz, Sakiewicz i spólka.
 • Sąsiedzi
  ciekawostka:

  Jarosław Kaczyński mieszka na ulicy Mickiewicza 49

  tuż obok w kamienicy na Mickiewicza 51, czyli po sąsiedzku, mieszczą się firmy:

  Słowo Niezależne (Sakiewicz, niezalezna.pl)
  REJTAN (Teść Sakiewicza i Sakiewicz, Księgarnia Gazety Polskiej, obsługa prenumeratury GP, Nowe Państwo)
  FORUM SA (Janina Goss i Sakiewicz, Gazeta Polska), wykupiona przez Geranium czyli de facto przez Srebrną

  kamienica Mickiewicza 51 jest własnością spółki... SREBRNA Sp zoo należącej do fundacji J.Kaczyńskiego, Gocłowskiego i Czabańskiej
 • @Andrzej22 22:30:34
  Nerwowość trepów LWP oznacza jakieś zmiany...

  mówisz o sobie? bo twój tekst jest najbardziej nerwowy
 • @Acontrario 22:21:07
  Z tym ostatnim zdaniem mogę się ewentualnie zgodzić.
  Ale insynuacje, że wydają w prywatnej spółce, bo kierują się prywatnymi korzyściami - są nie na miejscu.
  To nie ta skala.
 • @Andrzej22 22:30:34
  nie znam wywczasa ani nigdy wcześniej go nie czytałem, podobne brzydzę się libickim

  zainteresował mnie temat "świętego oburzenia Sakiewicza" i tyle
 • @Halszka 22:25:10
  Lipiński siedzi teraz we władzach Fundacji NP / Instytutu im LK, dysponującego majątkiem Srebrnej

  czyli zostało po staremu
 • @Halszka 22:25:10
  To znaczy, że na ostatnim wykresie należałoby dopisać szarą eminencję tego układu - Adama Lipińskiego, tuż obok Jarosława Kaczyńskiego.
 • @grazss 22:33:47
  "Ale insynuacje, że wydają w prywatnej spółce, bo kierują się prywatnymi korzyściami - są nie na miejscu."

  Taki tekst mógłby być sprzedawany po 19,99 i załączony jako dodatek specjalny do Gazety Polskiej

  65 zł to nie kwestia prywatnych korzyści ale jakiegoś jednak mimo wszystko żerowania na śledztwie smoleńskim, cena wysoka to kupi mało osób, ale mimo wszystko kupi

  A. Macierewicz może sobie swoje książki sprzedawać gdzie chce, nie zabraniam mu, ale czym innym jest RAPORT KOŃCOWY z komisji sejmowej,

  Przy okazji, gdzie się podziała analiza nagrania Koli wykonana dla Macierewicza przez niemieckich ekspertów?
 • @Łażący Łazarz 22:32:04
  "Ps. nie wiem na co wydadzą te pieniadze, może na kolejne honorarium dla Ściosa lub Darskiego za oplucie NE, Łazarza lub Opary. Żenuła, nie sądzisz?"
  Nie sądzę.
  Raczej sądzę, że potrzebują na opłacenie kolejnych ekspertyz.
  Ale to moje przypuszczenie, każdy ma prawo sądzić inaczej.
  Tego opluwania NE przez ich środowisko też nie rozumiem - pewnie chorują na lemingozę, jak wielu.
  Nic się na to nie poradzi - trzeba żyć dalej.
  Ale na pewno złym sposobem jest mściwe odgryzanie się.
  Wspólny wróg zaciera tylko rączki.
  I, być może, poprzez usłużnych idiotów, dolewa oliwy do ognia.
 • @Acontrario 22:36:28
  Chciałam poprawić swój komentarz i skasowałam go,by wkleić poprawiony, a tu tymczasem tyle wpisów się porobiło. Wklejam teraz pierwszy mój wpis, na który Pan odpowiada:

  "Być może zainteresuje kogoś fakt, że twórcą, redaktorem naczelnym i chyba wydawcą Nowego Państwa, zanim przejął je Sakiewicz, był Adam Lipiński, jeszcze za PC."
 • @grazss 22:43:53
  "Raczej sądzę, że potrzebują na opłacenie kolejnych ekspertyz."

  Raczej nie potrzebują. Wizyty Biniendy i tego patomorfologa z USA (nazwiska nie pomnę) opłacał Instytut im Lecha Kaczyńskiego a nie Macierewicz czy Sakiewicz.
 • @Acontrario 22:52:06
  A co my wiemy?
  Co wiemy, jakiich ekspertyz jeszcze potrzebuje Zespół Macierewicza?
  I jakimi pieniędzmi dysponuje Instytut Im L.Kaczyńskiego?
  Jakiś czas temu byłam na spotkaniu z p. Macierewiczem: mówił, że niebawem ukaże się raport i że to dopiero połowa drogi, bo mają w planie inne badania.
  Sądzisz może, że dostaną jakieś subwencje rządowe, albo z Kancelarii Sejmu na sfinansowanie tych badań?
 • @Łażący Łazarz 23:01:57
  Zakładasz, że blogerzy, to durnie, albo , jak kto woli, lemingi,którzy nie potrafią oddzielić ziarna od plew?
 • @Acontrario 22:21:07
  "Biała księga katastrofy smoleńskiej" na stronie Zespołu Parlamentarnego liczy sobie 176 stron.
  http://www.smolenskzespol.sejm.gov.pl/bialaksiega.pdf

  Ta sama publikacja w formie pisemnej ma 328 stron i "... zawiera poszarzony i uporządkowany materiał będący wynikiem prac Zespołu Parlamentarnego."
  http://www.ksiegarniagazetypolskiej.pl/antoni_macierewicz-biala_ksiega_smolenskiej_tragedii

  Ta publikacja w całości powinna być dostępna w Internecie za darmo!
 • @Acontrario 22:36:28
  Czy rezygnacja Sakiewicza nie może być wynikiem odsuwania Adama Lipińskiego przez Jarosława Kaczyńskiego? JK zabiera AL wpływy i ustawia nowych ludzi.
 • @Andrzej22 23:12:54
  Łomatkooooo.....
  Jakbym czytała Gomułkę...
 • :" mały wykresik"
  Ładny.. tylko jakby go tak wyżej podciągnąć to kogo tam mamy?

  No cóż katastrofa, której nie było jest na wylocie. Sakiewicz, który i gazetą i jazdą w terenie zmobilizował elektorat smoleński idzie w odstawkę bo teraz już inne treście na mieście.
 • @grazss 23:06:47
  Tak właśnie zakładam.
 • @Art 2 23:28:13
  Aha.
 • ale o co chodzi?
  To kto może wydać taką książkę? Tylko jakiś czerwony, czy może cudzoziemiec? A może Agora? No, ci pewnie nie są spokrewieni z nikim z tej ekipy.
  Nie widzę w tym żadnego problemu, że ktoś wydaje w formie książkowej raport, który jest przeznaczony dla szerokiej publiczności. KAŻDY to może zrobić.
 • @Muni 23:52:50
  Zgoda. To są prywatne spółki, które nie żerują na środkach publicznych, więc nikomu nic do tego. Skoro rządząca PO ma za sobą cały mainstream (publiczny i prywatny) to dobrze, że opozycyjny PiS też ma przychylne media.

  Jest tylko jedno ALE. Skoro PiS można uznać za koncesjonowaną przez reżim postmagdalenkową tzw. opozycję to suma sumarum wspierające PiS media też są jakby koncesjonowane, czyż nie? Stąd zrozumiały wydaje się atak na niezależne od magdalenkowej "bandy" media, których wymieniać chyba nie muszę.
 • @Muni 23:52:50
  Książkę może wydać każdy, pod warunkiem, że całość publikacji jest dostępna ZA DARMO w Internecie. Raportu nie opracowała jakaś firma, ale Zespół Parlamentarny!
 • @Beatrycze 00:02:25
  PiS nie jest koncesjonowany przez Magdalenkę, bo go wtedy NIE BYŁO.
  A czy skoro ja kiedyś głosowałem na Walęsę, to oznacza, że jestem zwolennikiem Kiszczaka i nie mogę niczego napisać, ani wydać?
  Dajcie ludzie spokój.
 • Na temat, jednak inaczej …
  Z perspektywy moich doświadczeń z naturą ludzką wychodzi mi, że ci, którzy w jakiś sposób zawinili, lub źle kiedyś ocenili kogoś, nie potrafią zachować się inaczej, niż ‘oskarżać’ tego kogoś w zaparte.
  Czynią to w poczuciu swojej integralności.

  Mało, kto potrafi przyznać się do błędu, a więc jego integralność chroniona jest przez wypieranie się tego, że to właśnie on może błądzić.
  Powtarzanie, np. tego, że NE jest WSI-owy, chroni autora takiej tezy, którą postawił od początku pojawienia się insynuacji o NE.

  Takie powtarzanie (zły WSI-owy NE; zły mąż; zła żona; zły mąż; złe dziecko; zły rodzic; złe wszystko) chroni autora tej tezy od szaleństwa, że to on mógłby się mylić, że nie miał racji.
  Nawet, jeśli nie ma dowodów, to dalej słowami podtrzymuje swoją tezę, żeby sam nie zwariował z powodu tego, że się pomylił, lub, że był po ‘złej stronie’.

  Powyższe w polityce dotyczy zwolenników różnych teorii, a nie twórców tychże.
  Twórcy teorii (na zamówienie polityczne) robią swoją robotę w konkretnych celach i nie muszą pisać dwa razy tego samego. Zrobią to za nich ci, którzy głupio się czują, że ich guru wystrychnęło ich na „Dutka”.

  Kiedy teoria nie zgadza się z praktyką, to, co się atakuje? Teorię, czy praktykę?

  Atakuje się teorię, bo najsłabsza w dowodach!

  Praktyka dla atakującego nie ma żadnego znaczenia, on musi ‘udowodnić’, że to wszyscy się mylą, choć widzą, co innego niż on, a jego zdaniem poglądów się nie zmienia, choćby dowodów było 1000 przeciw jednemu.

  Ot, natura ludzka jest pełna tajemnic.
 • @Łażący Łazarz 00:28:56
  Tia...tym niby gorzej dla faktów, a w ZOO żyrafy są nadal, od początku ich istnienia, choć mało kto kiedyś je widział.
  "Istnieje tylko jedna prawda, choć różne są publikacje na jej temat" - cytat z niedawno obejrzanego filmu.
  pozdrawiam :-)
 • Sakiewicz stał się dla kogoś groźny, że świętoszki szukają haków?
  http://www.youtube.com/watch?v=LqFgGv1koMA
 • Czy wydanie takiej książki to jakiś wielki zysk?
  Kupę kosztów, a zysk wątpliwy, bo komu się chce to wszystko czytać?
 • Andriej22 27.08.2012 23:12:54
  Bloger Acontrario podal FAKTY. Nie chcesz ich zaakceptowac, Andrieju?
  Czemu nie?

  Kim sa te "WSIoki", ktore rzekomo "kombinuja prowokacje antysemickie"? A w jaki konkretnie sposob je prowokuja?

  A moze to TY jestes "WSIokiem", ktory w celu odwrocenia uwagi od siebie samego oskarza falszywie kogos innego o bycie "WSIokiem"?

  Niech Bog strzeze PiS od takich "zwolennikow" jak ty.
  :)
 • Odpowiedź na kłamstwa Libickiego
  *
  Odpowiedź na kłamstwa Libickiego

  Portal Niezależna.pl otrzymał dzisiaj oświadczenie Bartłomieja Misiewicza, szefa Biura Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154 M, w związku z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi przez senatora Platformy Obywatelskiej Jana Filipa Libickiego.

  W związku z nieprawdziwymi informacjami zawartymi w dniu dzisiejszym na portalu „Onet.pl” oraz z wpisem na blogu Senatora PO Jana Filipa Libickiego uprzejmie informuję:

  1. W dniu 10 sierpnia br. na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154M z 10 kwietnia 2010r. miała miejsce prezentacja raportu z dwu i pół letniej działalności prac Zespołu, pt. „28 miesięcy po Smoleńsku”, a 20 sygnalnych egzemplarzy mogliśmy dostarczyć członkom Zespołu i mediom dzięki bezinteresownej decyzji Wydawnictwa Rejtan.

  2. Ww. Raport do dnia dzisiejszego jest uzupełniany i trwają nad nim prace redakcyjne. Nie ma go więc na stronie internetowej, ani żadne wydawnictwo nie uzyskało zgody na jego publikację. Wciąż mamy nadzieję, że zrobi to Wydawnictwo Sejmu RP, które niestety poprzednio odmówiło wydania Białej Księgi Smoleńskiej Tragedii, dlatego Zespół Parlamentarny rozmawia wstępnie z różnymi wydawcami. Kłamstwa Onetu i pana Libickiego traktuję jako próbę zablokowania Polakom dostępu do prawdziwej informacji na temat Tragedii Smoleńskiej i Zespół zastrzega możliwość wyciągnięcia konsekwencji prawnych.

  Z wyrazami szacunku
  Bartłomiej Misiewicz

  —————
  Cytat za:
  http://niezalezna.pl/32276-odpowiedz-na-klamstwa-libickiego

  * * *
 • Towarzysze śledczy z tzw. "Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze"
  *
  Towarzysze śledczy z tzw. "Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze"

  Tak trzymać!!!

  Macie mafię ze spółki Amber Gold — mafię oszukujcą ludzi na setki milionów.

  I jakoś nie widzę własnych materiałów napisanych przez tow. śledczych z tzw. "Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze" — na temat złodziejstwa oraz przekrętów tej mafii, na których ludzie stracili tyle pieniędzy.

  Widocznie dla towarzyszy śledczych z tzw. "Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze" — ta sprawa nadużyć władzy oraz oszustw dokonywnych przez lata przez mafię z PO — jest zbyt drobna, żeby się nią zająć... I prowadzić własne "śledztwo"...

  Natomiast towarzysze śledczy z tzw. "Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze" — podniecają się i ślinią niczym wieprze do koryta, bo Sakiewicz mógł zrobić kilkaset złotych na opublikownych materiałach...

  Naprawdę trzeba jakiegoś dziwnego zbydlęcenia, by robić taki cyrk z tej głupiej sprawy!

  Tym bardziej, że gdy materiały są opublikowne w sieci — to każde wydawnictwo może je legalnie opublikować z public domain jako wydanie papierowe.

  * * *
 • Do towarzyszy "śledczych"
  *
  Raport na jaki się powołujecie w tekscie został opublikowany w 2011 roku; Jest to:
  "Tytuł: BIAŁA KSIĘGA SMOLEŃSKIEJ TRAGEDII
  Autor: Antoni Macierewicz
  Cena: 65.00 zł
  Data wydania: 2011
  Liczba stron: 328"
  * * *

  Natomiast Libicki mówi o nowej rzeczy jaką jest:
  "1. W dniu 10 sierpnia br. na posiedzeniu Zespołu Parlamentarnego Ds. Zbadania Przyczyn Katastrofy TU-154M z 10 kwietnia 2010r. miała miejsce prezentacja raportu z dwu i pół letniej działalności prac Zespołu, pt. „28 miesięcy po Smoleńsku”, a 20 sygnalnych egzemplarzy mogliśmy dostarczyć członkom Zespołu i mediom dzięki bezinteresownej decyzji Wydawnictwa Rejtan.

  2. Ww. Raport do dnia dzisiejszego jest uzupełniany i trwają nad nim prace redakcyjne. Nie ma go więc na stronie internetowej, ani żadne wydawnictwo nie uzyskało zgody na jego publikację. Wciąż mamy nadzieję, że zrobi to Wydawnictwo Sejmu RP, które niestety poprzednio odmówiło wydania Białej Księgi Smoleńskiej Tragedii"*

  ————
  * Cytaty za: http://niezalezna.pl/32276-odpowiedz-na-klamstwa-libickiego

  *
 • a może by tak autor
  acontrario przedstawił,,fakty" jeśli już tak bardzo lubi grzebać w katastrofie smoleńskiej to kto wydał ksiażkę słynnego JASIA ,,flanelki " Osieckiego i kto to wszystko finansował ??? fakt że JASIU na tej ksiazce nie ,,dorobił się " milionów gdyż chyba nikt nie kupił ani egzemplarza ale kasa do jej wydania napewno nie pochodziła z zasobów JASIA !!!...POZDRAWIAM szanownych komentatorów tłuczących zawzięcie całkowicie nieważny tego temat..
 • Wydawnictwo Sejmu RP, które niestety poprzednio odmówiło wydania Białej Księgi Smoleńskiej Tragedii
  *
  2. Ww. Raport do dnia dzisiejszego jest uzupełniany i trwają nad nim prace redakcyjne. Nie ma go więc na stronie internetowej, ani żadne wydawnictwo nie uzyskało zgody na jego publikację. Wciąż mamy nadzieję, że zrobi to Wydawnictwo Sejmu RP, które niestety poprzednio odmówiło wydania Białej Księgi Smoleńskiej Tragedii"*

  ————
  * Cytaty za: http://niezalezna.pl/32276-odpowiedz-na-klamstwa-libickiego
  * * *

  I tu macie towarzysze "śledczy" koniec waszego cyrku i waszych insynuacji że raport "stanowi za to źródło finansowych korzyści prywatnych osób!!!"

  Nie wstyd wam towarzysze "śledczy"???

  *
 • Wolna myśl
  Moja wolna myśl i śledztwo wykazały że towarzysz Acontario jest niedouczony.

  "Jarosław Kaczyński mieszka na ulicy Mickiewicza 49

  tuż obok w kamienicy na Mickiewicza 51, czyli po sąsiedzku, mieszczą się firmy:"

  Na ulicy to przeważnie jakaś nawierzchnia jest położona ,asfalt albo bruk. Obiekty stoją przy ulicy....

  A w temacie to może nieco nieetyczne , ale przy etyce platfonsów to hooo hoooo.
 • @Łażący Łazarz 23:01:57
  napisał:
  "że kombinatorzy, którzy na mnie pluli sami się przejechali"

  Pośpieszyłeś się blogerze z tą niezbyt mądrą opinią.

  To jest tak, gdy korzysta z kiepskich usług domorosłych "śledczych"...

  *
 • @grazss 23:23:05
  Bardzo proszę nie mieszać do tego Wiesława - to najlepszy polski przywódca od 45 roku ( praktycznie zero długów, układ o zrzeczeniu się roszczeń z Żydami, zbudowanych (nie zamkniętych) 1000 szkół i parę innych rzeczy)
  We wrześniu jest 40 rocznica jego śmierci - warto oddać mu hołd.
 • Ten JKM to jakiś prorok od 20 lat tw. ,że ci wszystko to
  jedna swołocz,bez różnicy.

  Pozdrawiam
 • @kontras2012 07:57:58
  ten bolszewicki tow. napisał:
  "nie mieszać do tego Wiesława - to najlepszy polski przywódca "

  Tak, najlepszy bolszewicki przywódca dla bolszewicko-komunistycznych bandytów w PRL-bis.

  Gomułka, czyli tow. Wiesław — komunistyczny zdrajca szkolony w Moskwie w latach 1934-1935 oraz obywatel sowiecki i agent NKWD.

  Jako jeden z twórców stalinowskiej partii zwanej KPP — zbrodniarz Gomułka, czyli tow. Wiesław — nadzorował i kontrolował sowiecko-komunistyczne tajne służby, które zamordowły dziesiątki tysięcy Polaków i polskich patriotów.
 • @Andy-aandy 06:22:07
  "Macie mafię ze spółki Amber Gold — mafię oszukujcą ludzi na setki milionów.

  I jakoś nie widzę własnych materiałów napisanych przez tow. śledczych z tzw. "Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze" — na temat złodziejstwa oraz przekrętów tej mafii"

  Albo jesteś ślepy, albo kłamiesz jak z nut. Podejrzewam to drugie bo nawet szympans jest w stanie wejść na nasz blog i bez trudu znaleźć:

  Amber Gold prał pieniądze w TVN, 23.08.2012
  Tusk i Amber Gold, 16.08.2012
  Rzecz o Michale Tusku, chronologia wydarzeń, 15.08.2012
  Nadciąga koniec Donalda Tuska, 13.08.2012

  Jako jedyni napisaliśmy o powiązaniach AGold z TVN. Mało?
 • @Andy-aandy 06:13:29
  "Ww. Raport do dnia dzisiejszego jest uzupełniany i trwają nad nim prace redakcyjne. Nie ma go więc na stronie internetowej, ani żadne wydawnictwo nie uzyskało zgody na jego publikację."

  To w takim razie stawia GP w jeszcze gorszym świetle:

  Tytuł: "28 miesięcy po Smoleńsku" - Książka z dwiema płytami DVD
  Autor: Praca zbiorowa
  Cena: 65.00 zł
  Data wydania: siepień 2012
  Oprawa: miękka
  Wydawnictwo: Rejtan Sp. z o.o.
  Dostępność: W magazynie
  ID: 910

  http://www.ksiegarniagazetypolskiej.pl/index.php?route=product/product&product_id=910

  Misiewicz kłamie, bo "ww. raport" jest na stanie w księgarni GP.
 • @Andy-aandy 06:44:44
  "Raport na jaki się powołujecie w tekscie został opublikowany w 2011 roku; Jest to:
  "Tytuł: BIAŁA KSIĘGA SMOLEŃSKIEJ TRAGEDII"

  nie kompromituj się, raport na który się powołujemy to

  Tytuł: "28 miesięcy po Smoleńsku" - Książka z dwiema płytami DVD
  Autor: Praca zbiorowa
  Cena: 65.00 zł
  Data wydania: siepień 2012
  Oprawa: miękka
  Wydawnictwo: Rejtan Sp. z o.o.
  Dostępność: W magazynie
  ID: 910

  http://www.ksiegarniagazetypolskiej.pl/index.php?route=product/product&product_id=910
 • @autor
  Ależ nalot sterowanych kalksteinowców pod Pana artykułem. Musiało zaboleć. Znów trochę ludzi dowie się jakim to ich "Wódz" jest hipokryta pozującym na "Polaka".

  Proszę nie zostawiać sprawy, to może być dopiero fragment pisowsko- gazeto"polskiej" pajęczyny.
 • @Acontrario 09:01:32
  Wydawnictwo Sejmu RP, które niestety poprzednio odmówiło wydania Białej Księgi Smoleńskiej Tragedii
  *

  OK.

  To w niczym nie zmienia mojej opinii o tym, że...

  — towarzysze śledczy z tzw. "Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze" — podniecają się i ślinią niczym wieprze do koryta, bo zięć Sakiewicza mógł zrobić kilkaset złotych na opublikownych materiałach...

  Naprawdę trzeba jakiegoś dziwnego zchamienia, by robić taki cyrk z tej w istocie — głupiej sprawy!

  Tym bardziej, że gdy materiały są w public domain...

  W takim przypadku każde wydawnictwo może je legalnie opublikować z public domain — jako wydanie papierowe.

  Jest wiele takich przykładów...
  * * *
 • Kolejny front walk z GP
  http://www.youtube.com/watch?v=SrFcj2DumI0&feature=player_embedded
 • Sakiewicz:
  Solidarność, demokracja, sprawiedliwość, dobro ojczyzny, godne życie Polaków, patriotyzm etc. - oni lubią nadużywać tych słów. Z drugiej strony monopolizują bycie opozycją, dzięki czemu mamy u władzy PO i Palikota w Sejmie. Gadają, gadają, a jak przyjdzie co do czego to rączki podnoszą razem z innymi.
 • ..............
  A ja tam nie lubię GP nie za jakieś powiązania (choć te również warto sprawdzać u każdego) ale za treści jakie sobą reprezentuje.

  To gazeta, która żyje dzięki tragedii smoleńskiej. Dodatkowo próba strategicznego przylizywania się kibicom przez PiS ,co niestety zakończyło się jak sami wiemy przeprosinami i odcięciem się od "Starucha".
  Również wiadomości ze świata to typowy mainstream.
  Typowa gazeta partyjna.

  BTW. pytanie do ŁŁ. czy przeprowadzili byście wywiad z panem prof. Zybertowiczem. Ma dość ciekawą wizję jednoczenia środowiska propolskiego. Szkoda tylko, że wybrał do tego celu środowiska GP, które jak sam przyznał nie są ciekawe ponieważ lubią iść w defetyzm i użalanie się nad sobą zamiast działać. Dlatego nie są interesujące dla młodzieży (kibice, itp)
 • @Łażący Łazarz 22:20:32
  Już widać oficer prowadzący wydał rozkaz to szmaciarze zaczęli ujadać.
  Gęba WSI? Głupi lud sprawdził po prostu skąd wam nogi wyrastają (kto jest właścicielem NE) i jakie kanalie tu publikują na pierwszych stronach.

  Wracając do tego co wygląda na zwykłą ubecką prowokację - mnie nikt nie zmuszał do zakupienia tego raportu i go nie kupiłem natomiast wasi kolesie z aparatu ucisku co miesiąc ograbiają mnie karząc płacić na siebie daniny. Taka różnica.
 • @Andrzej22 11:41:23
  Nie wiem czy każdy bolszewik nie lubi GP. W zasadzie to nie znam żadnego bolszewika.
  Raport poszedł za obrazę słowną. Takie teksty to na onecie, tutaj powinny być zwalczane i mam nadzieję, że tak się stanie.

  Ja osobiście identyfikuje się z narodowcami.
 • Jak się chce psa uderzyć, to kija się zawsze znajdzie
  Przejrzałem ofertę wydawniczą Księgarni Gazety Polskiej.
  Można by rzec, że to co robią, to kawał dobrej roboty.
  A acontario dziękuję za wskazanie mi dobrej księgarni:-) I już tak nie rozpaczaj, bo jeszcze ktoś uwierzy w twoje bzdety.
  Wywczas to wyjątkowa kanalia i powoływanie się na niego jest... (wstaw sobie sam).
 • @Andy-aandy 08:19:37
  "nadzorował i kontrolował sowiecko-komunistyczne tajne służby"

  W dodatku robił to wszystko siedząc w stalinowskim więzieniu.

  A tak serio to przelom 1956 roku był najważniejszym przełomem w naszej ostatniej historii - wtedy w Polsce zaczęli rządzić Polacy. Dlatego GW i Andy - aandy używają porownania do Gomułki jako obelgi znacznie częściej niż do Bermana czy Bieruta.

  A nawiązując do twojego Andy - aandy języka to: "Dzisiejsi postsolidarnościowi neoliberalni przywódcy to neoliberalni zdrajcy szkoleni w Waszyngtonie i Izraelu nadzorujący lokalne katownie CIA i ustrój odpowiedzialny za ruinę Polski i śmierć (choćby przez samobójstwa z nędzy) tysięcy Polaków."
 • @Andrzej22 10:34:56 ALEZ KLAMIESZ, ANDRIEJU
  RE: Pamieta Pan nasze potyczki na temat Korwina-Mikke? Bronił go Pan jak lew własną piersią...mnie posądzał chyba o wszystko z faszyzmem i antysemityzmem włącznie..Aż tu po jakimś czasie, pewnego dnia przejżał Pan wreszcie na swoje oczk

  --- Kiedy ja sie niby z toba "potykalem" o Korwin Mikkego, bronilem go, posadzalem ciebie o faszyzm i "antysemityzm"? Co do tego ostatniego, to TY oskarzyles o niego Lazarza w tym watku, prawda?

  Czy jestes WSI-owym trepem, Andrieju?
  :)
 • @kontras2012 13:28:54
  napisał:
  :"W dodatku robił to wszystko siedząc w stalinowskim więzieniu."

  Nie łżyj bolszewicka gnido.

  agent NKWD, tow. Gomułka rządził w PRL od 1944 do 1948 roku!

  * * *
 • @Łażący Łazarz 13:24:22
  "Masz oficera prowadzącego? Bo ja jeszcze się nie dorobiłem."
  Ten kolega, który sugeruje różnego typu aktywność publicystyczną nazywa się oficer prowadzący.
  Jeśli nikogo takiego nie ma to jesteś osobą, którą w pewnych kręgach nazywa się :pożyteczny idiota - czyli taki jegomość, który wykonuje pracę za którą inni ( tacy co się dorobili swoich oficerów) biorą ciężką kasę.
 • to niby , kto mial wypuscic raport...
  jak POnstwo, swiadomnie nie chcialo, wiadomo dlaczego; nienawisc, a moze...GW m michnika czy Wprost lisa mialo raport wypuscic

  I gdzie niby PO tym wszyskim, raport POwinnien byc sprzedawany, bo autor nie donosi...


  PS. Sakiewicz z pewnoscia nie zwrocilby uwagi na jakiegos blogera, ale jak pod blogera podlaczyl POlajacy nienawiscia do pis czlonek KC PO...zreszta zdrajca, to niby jak trzeba bylo zareagowac; milczeniem?

  POzatym ' uziemionego' nikt nie pozwal do sadu...tylko dano mu ostrzezenie, wiec moze niech libicki napisze dlaczego to tusek-PO nie zgodzili sie na wydanie raportu...

  Doprawdy dobra robota - niczym strzal w stope...
 • @Andy-aandy 13:43:29
  "Nie łżyj bolszewicka gnido.
  agent NKWD, tow. Gomułka rządził w PRL od 1944 do 1948 roku!"

  Co za kretyn!

  Gomułka rządził w PRL od 21 października 1956 do 20 grudnia 1970 r.
 • @Andy-aandy 13:43:29
  Tak rządził, że za karę został przez Stalina zamknięty - dokladnie to aresztował go Józef Światło - Izaak Flieschfarb.
  W dodatku Gomułka dobrze znał Stalina i sprzeciwiał mu się świadomie w obronie polskiej racji stanu, tak jak ją pojmował - wymagało to sporej odwagi, jeśli nie heroizmu.
  A w 1956 zaczęło się najlepsze 14 lat w najnowszej historii Polski - nawet Wajda robił wtedy niezłe filmy.
  Naucz się tego bo to elementarz ty syjonistyczno - neoliberalna szmato.
 • @Andrzej22 16:21:17
  Jak zaprzecza kiedy nie zaprzecza? - siedział i za komunizm w II RP i siedział za Polskę w PRL - siedział choć nie musiał wcale sie tak narażać tylko sobie żyć spokojnie, a potem głosić, że Stalin i kolektywizacja rolnictwa są cacy, taki okaz po prostu. A panu radzę zamiast miotać obelgi na nieżyjących lepiej starać się zrozumieć, że linie podziałów przebiegają nie zawsze tak jak się wydaje zacnemu Polakowi - katolikowi, czy jak nam chcą wmówić poststalinowcy z GW (czasem te wierzenia są zadziwiająco zbieżne). A poza tym po owocach ich poznacie - 14 lat Gomułki to czasy jak na naszą historię wcale niezłe, wielu z dzisiejszych bezrobotnych, mobbingowanych, bezdomnych wiele by dało żeby do nich wrócić.
 • @Andrzej22 16:21:17
  no i naucz się Pan, że nazywanie kogoś dupkiem czy bolszewią to zwykły dowód chamstwa, a nie siły argumentów, Paniało?
 • @circ:"Sakiewicz stał się dla kogoś groźny,"
  Najgroźniejszy był dla biskupa Wielgusa.
  Ze skutkiem.
 • @konserwatystka 20:40:04
  Co racja, to racja. A Kaczor też miał w tym swój udział.
 • @Acontrario:"Jako jedyni napisaliśmy o powiązaniach AGold z TVN. Mało?"
  Mało?

  Nic. Pierwsza notka z 13 sierpnia 2012 roku.

  Spółka Amber Gold działa na rynku od ponad trzech lat.. w tym czasie oszukała kilkadziesiąt tysięcy klientów.

  Gdzie były wszystkie media, dziennikarze śledczy wsiech gaziet włącznie z "Naszym Dziennikiem" .. gdzie były stacje radiowe ponoć niezależne.. ???

  Plichta to ruski słup i skoro nie było nikogo kto powiedziałby prawdę, że niemożliwym jest takie kosmiczne oprocentowanie to znaczy, że wszystkie media są na ruskim sznurku. Podobnie jest w sprawie katastrofy, której nie było... nieprawdaż.. ???

  Sowiety rozkradają Polskę przy wydatnej pomocy mediów.
 • @Andriej22 15:42:52
  RE: Panie Markey, sięgnij do blogu JKM sprzed kilku miesiecy, jesli z pamięcią masz kłopoty..

  --- Co znaczy: "siegnij do blogu JKM"? Czy twierdzisz, ze ja tam sie niby z toba "potykalem" o Korwin Mikkego, bronilem go, posadzalem ciebie o faszyzm i "antysemityzm"? Gdzie konkretnie na tym blogu ja to rzekomo zrobilem? Wskaz. Potrafisz?

  Innych uczestnikow zapraszam do przejrzenia historii moich wpisow, i sprawdzenia, co ja naprawde mysle o Korwin Mikkem (jesli chca to zrobic).

  Czy jestes WSI-owym trepem, Andrieju?
  :)
 • @Acontrario 15:49:09
  NAPISAŁ:
  "Co za kretyn!

  Gomułka rządził w PRL od 21 października 1956 do 20 grudnia 1970 r."
  * * *

  Bolszewicki bezrozumny idioto... Nieznający historii zbolszewizowany kretynie!

  Tow. Gomułka jako sowiecki agent NKWD zakładał stalinowską partię PPR w okupownej przez Niemców Polsce.

  Od lipca 1942 był sekretarzem KW w Warszawie, od października 1942 członkiem KC, od stycznia 1943 członkiem sekretariatu KC, a od 23 listopada 1943 I sekretarzem tej sowieckiej partii — zwanej KPP.

  Gomułka był autorem podstawowych dokumentów programowych KPP, w tym wydanej w 1943 broszury "O co walczymy". Inicjator utworzenia KRN. Od sierpnia 1944 członek Biura Politycznego KC PPR.

  W rządzie lubelskim, a później w TRJN wicepremier i minister tzw. Ziem Odzyskanych.

  W grudniu 1945 roku — na pierwszym kongresie zbrodniarzy z KPP — ten sowiecki zbrodniarz został wybrany na członka politbiura KC KPP oraz sekretarza generalnego KPP.

  Czyli zbrodniarz ten — jako szef sowieckiej partii w PRL — rządził w PRL nadzorował wszystkie mordy Polaków dokonywane przez UB.

  Dopiero 10 sierpnia 1948 odsunięto tego zbrodniarza za "prawicowe i nacjonalistyczne odchylenie" i zastąpieniu przez innego sowieckiego obywatela oraz agenta NKWD, czyli zbrodniarza Bolesława Bieruta.

  * * *
 • @kontras2012 16:04:20
  napisał:
  "naucz się tego bo to elementarz ty syjonistyczno - neoliberalna szmato.:"
  *

  Wypowiedź typowa dla sowieckich sukinsynów nienawidzących i Polski i Polskich Patriotów!

  A więc, bolszewicka, czerwona mendo i czerwona komunistyczna szmato — jedyne co potraficie, jako wierni bolszewicko-sowieckim mordom na polskich patriotach — to załgiwać prawdziwą historię.

  Na nic więcej — jako sowieckie, brudne szmaty do podłogi— was nie stać!

  * * *
 • @autor i ŁŁ
  Nie wiem o co tu chodzi, ale obrzydzacie ludziom wszystko, szczególnie samych Was. ŁŁ obrzydziłeś, naplułeś, stanąłeś koło Libickiego i Morozowskiego. Nie wiem jak cokolwiek można w Polsce zarobić, nie otwierając spółek, firm, gazet itp, co ma to robić tylko opcja Tuska?
  Może to jest tak, że Ty ŁŁ pracujesz non profit dla dobra ojczyzny?
  Jestem po prostu tak wkurzony tym waszym tekstem, że jak tylko będę mógł ten portal będę odradzał.
  Zastanów się jeden z drugim jak to robić inaczej, sami w takim razie "żerujecie" na patriotyzmie rodaków, na prawicowych wartościach, i KURWA! na tym zarabiacie pacany! Tak jak lewacy na książkach lewackich, jak narodowcy na ....Obłuda i hipokryzja...zięć, teściowa, ciotka no i co z tego jeżeli firma jest PRYWATNA???? Sami tu niejednokrotnie pisaliście by wzmacniać nasze media, by obalać monopol TVNów, RMFów, i GW...jak to zrobić, za darmo? w piwnicy? Tak nie chodzę do marketów niemieckich, więc potrzebuję polskich...też je zaatakujecie? Bo je otworzy ciotka ŁŁ?
  szkoda słów...spadać na drzewa.
  Nie wchodź na portal Nowego Ekranu, bo rodzina ŁŁ ma z tego kasę! ło matko...
 • @autor
  "Co z tego wynika? To, że Sakiewicz jest tylko pionkiem Jarosława Kaczyńskiego. Powiem szczerze, że jeszcze wczoraj sądziłem w swej nieświadomości, że "niezalezna" jest niezależna..."

  tak jak wy jesteście "niezależni"...
  a Czarneckiego z PiS nie widziałeś w zarządzie? od ładnego czasu tam zasiada. A i wyżej. To dobrze, że "lyberały: z PO Ci oczy otworzyły...ech marność nad marności.
 • @Andy-aandy 07:18:39
  Słusznie pan przypomniał zasługi tego męża stanu dla przywrócenia polskości i włączenia w polski organizm państwowy piastowskich ziem odzyskanych (dlaczego ten cudzysłów - czyżby syjonistyczno -neoliberalne szmaciaki nie uznawały ich polskości?)
  Wielki mąż stanu tak postępuje - twardo walczy o polskie interesy na Zachodzie, zapewniając sobie na przyzwoitych warunkach spokój na wschodzie. Neoliberalne szmaciaki tego nie rozumieją, bo są zbyt wewnętrznie zakłamane, rozhisteryzowane, głupie i złe.
 • @kontras2012 09:09:46
  napisał:
  "czyżby syjonistyczno -neoliberalne szmaciaki nie uznawały ich polskości?)"

  Od kiedy to bolszewickie czerwone szmaty i kanalie troszczą się o Polaków.

  Wasz zbrodniarz i agent NKWD tow. Gomułka — tow. bolszewicki łgarzu — wymordował dziesiątki tysięcy POLSKICH PATRIOTÓW.

  Dlaczego więc sowiecka kanalio nie piszecie o tych "zasługach" tego zbrodnirza i wiernego sługi tow. Stalina?

  *
 • @Andy-aandy 09:29:55
  A więc neoliberalna szmato, kanalio i łgarzu tak już jest, że patrioci i szerzej ludzie tzw ideowi często się zabijają między sobą - np zamach majowy i wiele innych sytuacji, ale akurat Gomułka nigdy żadnych patriotów nie wymordował - przeciwnie starał się ich ratować przed frakcją internacjonalistyczną.
  Gomułka wobec Stalina był też odważniejszy niż wielu polskich biskupów, więc jeżeli nazywasz go wiernym sługą Stalina jak nazwiesz tych biskupów, którzy w czasie internowania Prymasa i uwięzienia Gomułki zachowywali się znacznie gorzej?
  Zresztą nie w nazwach tu rzecz, ale w Twojej psychice, która najwyraźniej nie może znieść odstępstw od raz na zawsze zakodowanej wizji świata, wizji nieco uproszczonej.
 • Uwaga na niejakiego Andy-aandy, to ohydna rasistowska antypolska kreatura.
  Wyzywa od najgorszych różnych komuchów i sypie oskarżeniami, ale tylko i wyłącznie pod adresem Polaków - kryteria rasowe stosuje z niezwykłą precyzją. Stąd w jego tekstach nie znajdziesz informacji o Mincu, Bermanie, Bristygierowej, i tysiącach innych obcokrajowców/żydów, którzy niszczyli Polaków z niezwykłym zapamiętaniem i z nadzwyczajnym okrucieństwem. Bo im tak naprawdę nawet o ten komunizm nie chodziło, oni chcieli zamęczyć i zabić jak najwięcej Polaków, dokonywali masowych zbrodni motywowanych rasowo. Byli znani z niezwykłego okrucieństwa i zajadłości, to wręcz często były obsesje jakby byli nienormalni. Taka Bristygierowa miała chyba jakieś obsesje seksualne, podczas osobiście prowadzonych tortur lubiła szczególnie zajmować się miażdżeniem męskich genitaliów. Wyrafinowanie i okrucieństwo żydowskich oprawców często znacznie przewyższało "osiągnięcia" Gestapo.
  Ale o tym wam Andy-Aandy nie napisze, możecie być pewni, ma listę Polaków do oplucia. On na zlecenie pisze najnowszą historią Polski od nowa. Nowa wersja historii ma być taka - Polacy podczas II WŚ mordowali żydów dla zysku i z czystej przyjemności, i po II WŚ nadal wciąż ich mordowali, gdy dzielni i szlachetni żydzi przeciwstawiali się wprowadzeniu w Polsce komunizmu (ale niewiele mogli zrobić przeciw tej masie polskiej okrutnej bolszewickiej dziczy, wspieranej przez sowiecką Rosję).
  Przed Andy-aandy bardzo ostrzegam, obrzydliwy typek.
 • @vortex 10:08:51
  Oczywiście przezornie u siebie mnie zbanował. Ale jeżeli redakcja pozwoli, to ten mój ostrzegawczy, demaskujący prawdę o nim tekst zamieszczę kilka razy pod jego komentarzami.
 • @slawkowski 08:29:32
  Oko za oko - ząb za ząb, tak to widzę.

  http://cogito.salon24.pl/312186,nowy-ekran-stare-metody
 • @Prezydent RzBiK 11:06:00
  Problem polega na tym, że sam Ścios jest człowiekiem znikąd. Czy ktoś zna jego życiorys?
  Natomiast jego ulubieńcy Kaczyńscy znakomicie pasują do koncepcji esbeckiego montażu, znakomicie. Gdy w pod koniec lat 80 bezpieka unieczynniała resztki najbardziej bojowych i sprawnych działaczy 1 Solidarności nagle cudownie skądś wypływają Kaczyńscy. I już w trakcie okrągłego są ważnymi rozgrywającymi (jeszcze wtedy bezpieka ugania się za Jadwigą Chmielowską i brutalnie walczy z KPN). A później cudownie przy okazji prywatyzacji RUCH wpada im w ręce duża kasa państwowa i tworzą swoje imperium finansowe. I jeszcze ich udział w budowie 2 Solidarności, organizacji ewidentnie agenturalnej i fasadowej, oczywistej fikcji made in SB. (Słyszałem wtedy, że w którymś zakładzie na Śląsku szefem tej nowej S został wyznaczony komisarz ze Stanu Wojennego, ten sam który wskazywał ludzi do internowania. Gdzie to było dokładnie nie pamiętam po tylu latach. Starzy działacze S z tego zakładu tylko klęli i ręce załamywali).
  No i PC budowana na jakichś ludziach znikąd, niewielu działaczy z okresu 1 Solidarności. I PiS też podobny. Jak to nie jest esbecki montażyk, to co?
 • @vortex 10:22:06
  napisał:
  "Oczywiście przezornie u siebie mnie zbanował. Ale jeżeli redakcja pozwoli, to ten mój ostrzegawczy, demaskujący prawdę o nim tekst zamieszczę kilka razy pod jego komentarzami"


  Jak na bolszewickiego, ntypolskiego parcha — to całkiem nieźlie.

  Piszcie sobie do woli sowiecki kundlu, tylko żeby was jakiś komunistyczny szlag przy okazji nie trafił...

  *
 • @vortex 10:08:51
  napisał:
  "Ale o tym wam Andy-Aandy nie napisze, możecie być pewni, ma listę Polaków do oplucia. On na zlecenie pisze najnowszą historią Polski od nowa."
  *

  Typowe łgrstwa bolszewickich skurwysynów!!!

  Normalny człowiek zajrzy na mój blog — i będzie wiedział o czym piszę.

  A bolszewicka kanalia zawsze łże niczym bolszewicka kanalia. To takie sowieckio-komunistyczne przyzwyczajenie.

  Zresztą już tow. Stalin nakazywał swoim bolszewickim politrukom: "Nazywajcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami"...

  Historyk Leszek Żebrowski przypomina w tym artykule m.in. także i o sowiecko-hitlerowskiej współpracy w mordowaniu polskich patriotów oraz żołnierzy…

  * * * * * * *

  Już po egzekucji polskich oficerów, w 1943 r. ukazała się stalinowska dyrektywa, która zalecała: "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej".

  —————
  Zob.: http://salski.nowyekran.pl/post/2717,dyrektywa-stalina-dla-komunistow-i-pozytecznych-idiotow-nazywajcie-ich-faszystami-albo-antysemitami

  *
 • @vortex 11:44:14
  "Scios" to ludzie Macierewicza. To prawdopodobnie trio: Marasek, Bączek i jeszcze jeden.
 • @Andy-aandy 12:06:08
  Jesteś oszust i propagandysta ze szkoły Jana Tomasza Grossa, który pracowicie od lat zajmuje się systematycznym "przesuwaniem akcentów". Polacy najpierw za mało pomagali żydom, później współdziałali aktywnie, za najnowsza wersja jest że to oni sami wymordowali kilka milionów Żydów, Niemcy jakoś mu zniknęli. To samo "przesuwanie akcentów" praktykujesz ty, tyle w odniesieniu do okresu powojennego - Polacy mają być winni najgorszym zbrodniom komunizmu, i tylko Polacy, ewidentnie do tego zmierzasz.
  A Stanisław Skalski lotnik został antysemitą w ubeckich kazamatach, bo szybko się zorientował, że w tych ukrytych miejscach niezwykłą gorliwość i okrucieństwo cechuje żydów, gdy Polacy mają jednak jakieś zahamowania. I nawet później popierał Zjednoczenie Grunwald i Samoobronę, podobno strasznie komusze, antypolskie, agenturalne organizacje. On zdaje się po tym co przeżył i zobaczył miał zupełnie inny pogląd, a dużo przeżył i zobaczył.

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Skalski_%28lotnik%29
 • @Muni 00:11:08
  "PiS nie jest koncesjonowany przez Magdalenkę, bo go wtedy NIE BYŁO."

  http://safari.blox.pl/resource/teczka.gif
 • @leoparda 00:06:49
  "Książkę może wydać każdy, pod warunkiem, że całość publikacji jest dostępna ZA DARMO w Internecie. Raportu nie opracowała jakaś firma, ale Zespół Parlamentarny!"

  Dokładnie o to chodzi.
  To materiał który powstał jeśli nie w całości to w zdecydowanej większości z pieniędzy podatników - więc teraz nie ma prawa na nim zarabiać firma trzecia zewnętrzna.
  Gdyby ta firma była sponsorem tego "dzieła objawionego" to miałaby prawo go sprzedawać i po 1000Eurasów za sztukę - i wtedy nic nikomu do tego.

  W chwili obecnej jest to zwykłe wyłudzenie i jako obywatel ŻĄDAM KONTROLI WYDATKÓW PIENIĘDZY PUBLICZNYCH PRZEZNACZONYCH NA POWSTANIE TEGO "DZIEŁA OBJAWIONEGO"...........
 • @Andy-aandy 16:47:14
  Żegnam, budka z piwem nie przy tej ulicy.
 • @Andy-aandy 12:06:08
  "Zresztą już tow. Stalin nakazywał swoim bolszewickim politrukom: "Nazywajcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami"..."

  "Brawo"...
  "Gratuluję" wyboru przewodnika i mentora...
 • @Acontrario 22:31:51
  "ciekawostka:

  Jarosław Kaczyński mieszka na ulicy Mickiewicza 49

  tuż obok w kamienicy na Mickiewicza 51, czyli po sąsiedzku, mieszczą się firmy:"

  http://scr.hu/screenshooter/6918107/kbyfugc
 • Pełniący obowiązki ,,patriotów''
  Gwiazda Nowego Ekranu TW Bogusław Jeznach
  09:12:45
  A to jeden z filarów Nowego Ekranu demasujący wszedzie żydów, niejaki Bogusław Jeznach, totalna szumowina, były agent UB i jeden z najpodlejszych cyngli PRLowskiego pseudo dziennikarstwa

  http://lustracja.net/index.php/narodowa-esbecja

  http://www.polskapartianarodowa.org/index.php?option=com_content&task=view&id=1265
 • @vortex 10:22:06
  "Oczywiście przezornie u siebie mnie zbanował. Ale jeżeli redakcja pozwoli, to ten mój ostrzegawczy, demaskujący prawdę o nim tekst zamieszczę kilka razy pod jego komentarzami."

  Mnie też zbanował. Co zaskakujące zgadzam się z tym co napisał kontras2012. Ma on jakieś ciągoty do tamtych czasów, jednak :
  "Zresztą nie w nazwach tu rzecz, ale w Twojej psychice, która najwyraźniej nie może znieść odstępstw od raz na zawsze zakodowanej wizji świata, wizji nieco uproszczonej."

  Tak właśnie ma ten andy. Zbanował mnie w temacie nie związanym z polityką. Chodziło o scammerskie maile , mające na celu wyłudzenie danych osobowych. Sam zamieścił treść takiego maila z którego to jasno wynikało. Dając do tego nieprawidłową diagnozę. Gdy to wykazałem, zbanował mnie.
  To jeden z pisowskich półgłówków.
  Aby nie pisać o nim tylko negatywnie , to napisze że to tuza intelektu [pisowskiego oczywiście] bo takim on jest przy Andrzeju22 ;)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej