Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
153 posty 1222 komentarze

A contrario - Miejsce Wolnej Myśli

Acontrario - Blog forum Acontrario.pl - Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze.

Brunon K. zamachnął się na Bronka K.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Całkowitym zbiegiem okoliczności...

Całkowitym zbiegiem okoliczności media rządowe tworza nową rzeczywistość postlistopadową, w której z mroku nieistnienia wychodzi hydra nacjonalizmu.

Marsz niepodległości zmienia się w Faszystowską burdę. Policja zakłada bure kominiarki.

Zamiast śladów trotylu i nitrgliceryny biegli znajdują ślady prowadzące do antypaństwowego spisku w redakcji do niedawna Rzeczpospolitej a obecnie Rządowej.

Wirtualna Polska, Wyborcza i inne media opisują postać niejakiego Ryszarda Opary, tajemniczego sponsora środowisk nacjonalistycznych.

Nowy Ekran przestaje normalnie funkcjonować, praktycznie nie da się czytać, co świadczy o wzmożonym ruchu w internecie. Zapewne cała kadra Agnieszek, Bronków i Władków monitoruje teraz ruch blogerski ze zdwojoną siłą.

Niejaki Brunon Kwiecień planuje spisek antysemicki z wykorzystaniem 4 ton materiałów wybuchowych. 'Nie chciał ale był zmuszony". Kto go zmuszał? Kto nim kierował? Na jakich forach się udzielał? Kto należal do jego grupy zbrojnej? Czyżby czterech zakonspirowanych agentów AWC?

Władza zaczyna bać się Polaków.

KOMENTARZE

 • Pepszone oszuści sam słyszałem jak ten tępy lewak od prezydenta
  Zapewniał ,że prezydent szedł wśród ludzi bez obstawy,a tu kórna 500 osób go pilnował tzn SZEDŁ Z OBSTAWĄ,

  Pozdrawiam
 • Było wcześniej wykrakane:
  http://img255.imageshack.us/img255/8343/jaruzelcomorra.png
 • @Prezydent RzBiK 14:41:06
  Bure Kominiarki zawiodły, to trzeba na biegu nową bajeczkę wymyślić.

  Proszę oto wykształcony terrorysta, snajper, buduje sieć bandytów faszystowskich na czyjeś zlecenie. Oj władzunia w ścierwomediach znowu nabija w butelkę niedoświadczonych politykierów siedzących w kapciach na kanapie, z piwkiem w łapach i chipsami, którzy jak zaczarowani patrzą tępo w ekran telepatrzydła i płaczą nad losem biednych pokrzywdzonych i będących w okrutnym niebezpieczeństwie Bronków, Bolków i innych "kryształowych" obywateli, którym grozi jatka.

  Czy oni maja tyle kasy, aby takie buble emitować na łączach telewizyjnych. Czy nie lepiej zamiast sponsorować takie wyreżyserowane bajeczki dla przymułów, przeznaczyć je na walkę ze zboczeniami, z Monsanto, z kryminalnym systemem bankowym.

  Prawdziwi kryminaliści w zatrważającej liczbie chodzą po wolności i sobie lekko i przyjemnie żyją, a tymczasem produkują na potęgę wirtualnych zbójów, którzy chcą krzywdę wyrządzić tym u żłoba.

  To jakby przesłanie do narodu. Narodzie znienawidzony przez nas, mimo, że nami gardzicie i nas nie chcecie, to brońcie nas, bo chcą nas powybijać "faszyści". Kompromitują się coraz bardziej.

  Przyjrzyjcie się na ich fotki z sejmu, tej całej rządzącej kliki. Czasami się uśmiechają, ale to taki uśmiech przez łzy. Gęby zszarzałe, ślipia podkrążone i tępe wyrazy na twarzy, a w oczach przestrach i zdziwienie. Gdzie te uwielbienie tłumów? Nikt nas nie podziwia, ba coraz więcej ludzi nas nienawidzi szczerze i wysyła w naszym kierunku złą energię.

  To dlatego dwoją się i troją. Wywalają na szczyty największych idiotów, nawet wśród celebrytów; jak Darski chociażby. Czynią z nich króli medialnych. Gloryfikują pedałów i innych zboczków oraz ludzi pozbawionych kręgosłupa, jak Palikot i wszelką swołocz, która nie myśli, aby później mieć w nich swój elektorat. Ale ten elektorat sie kurczy, oj kurczy w postępie geometrycznym, wiec co? Wymyślają następny odcinek tego tasiemca medialno-politycznego, aby przedłużać swoją agonię.

  A są coraz bardziej przeźroczyści i beznadziejni, a robione na prędce scenariusze, nie mają nic wspólnego z dziełami sztuki, tylko są marnym kiczem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej