Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
153 posty 1222 komentarze

A contrario - Miejsce Wolnej Myśli

Acontrario - Blog forum Acontrario.pl - Forum Wolnej Myśli, niezależne forum śledcze.

Brunon K. – Analizujemy jego wyposażenie i jego samego.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fałszywe rejestracje WSI – cóż za pięknie dobrany przypadek, to jeden z fantów znaleziony przy Brunonie K.

 Podejrzanym o próbę/planowanie zamachu  na budynek sejmu przy pomocy 4 ton materiałów wybuchowych, nasz użytkownik Cranky przedstawił swoją analizę sprzętu który został znaleziony u podejrzanego w domu. Prezentujemy też analizę doniesień medialnych jak i staramy się dowiedzieć o co tutaj COME ON.

Więcej na sledczy24.pl/brunon-k-analizujemy-jego-wyposazenie-i-jego-samego/

KOMENTARZE

 • Użytkownik anonimowy
  ~Siedemnaście mgnień wiosny:
  Polsrat pokazał m.in. tablice rejestracyjne znalezione u Brunona, mające służyc do rzekomego zamachu. Jedne z nich miały pierwsze litery WSI !!! Naprawdę max! Przypomina mi się od razu Stirlitz, agent sowiecki w Berlinie z powieści Siemionowa (później serial Lioznowej), który pod samym nosem Abwehry jeździł samochodem z rejestracją GRU, a parkował nim przed samym RSHA (ReichsSicherheitsHauptAmt) - Głownym Urzędem Bezpieczeństwa Rzeszy, gdzie był wtyczką. I głupi Muller nie pokapował się !!! A teraz Polsrat pokazuje podobny serial, tyle, ze z Brunonrm w roli głównej. To się nadaje do prasy!
 • Zasłyszane w Sieci:
  Siekiera, motyka, styczeń luty, donek z bronkiem gubią buty. Siekiera, motyka, linka, drut, ryży matoł jest kaputt. Siekiera, motyka, piłka, szklanka, Na marsz nalot, w dzień łapanka. Siekiera, motyka, piłka, gaz, Na “terroryzm” przyszedł czas. Siekiera, motyka, żandarm, buda, Kit wciskają – jak się uda. Wszak usłużne grzmią już “media” Że tu mogła być tragedia. Siekiera, motyka, piłka, deska, To metoda jest ubecka. Siekiera motyka i dwie deski, Kiedy władzy same klęski. Jak tu być i o czym śnić, Hycle nam nie dają żyć. Wszak kultura nie zabrania robić takie polowania. . . . Siekiera, motyka, gaz i prąd Kiedyż oni pójdą stąd.
 • Degrengolada...
  To wszystko - konferencja ABW, nagłaśnianie żałosnych działań służb, epatowanie pochwałami tychże, pokazywanie "trofeów" akcji (sznurki, telefon czy spinacz bieliźniany, no, dobrze, był i pistolet nielegalny...) itd....nie buduje dobrego wizerunku obecnych organów państwa! Od góry do dołu! Cała Polska naigrywa się z Tuskowych zuchów, którym internet wytyka brak profesjonalizmu...
  Dziwi to, że są tacy, którzy głośno "idą w zaparte"(nie cierpię tego powiedzonka, ale tu niestety pasuje jak ulał) - i tylko pytanie: sami wierzą w te dyrdymały czy udają?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

ULUBIENI AUTORZY

więcej